Hemen Ara

Hakkımızda

1998 yılında Aksaray’ın sanayi bölgesinde küçük bir yazıhane başlayarak ve şuan Aksaray Organize Bölgesinde 2013 yılında 5000 metre alanı 2500 metre kapalı olarak kurulan fabrikada iş hayatına katılan Doğan Kardeşler Metal Vinç İnşaat nakliye ve tarım ürünleri LTD Şti. ,Sizlerden aldığı güç ve güvenle bugün sektörünün en önde gelen firmalarından biri olmuştur.

Kurulduğumuz günden bugüne "ÜSTÜN KALİTE" ve "ÜSTÜN HİZMET" ilkelerinden ayrılmayan firmamız binlerce müşterimizden almış olduğu takdir ve güven ile sektörün öncü firmalarından olmaya hak kazanmıştır.

Kuruluşundan bu yana istikrarlı bir şekilde büyüyen Doğan Kardeşler Metal Vinç İnşaat nakliye ve tarım ürünleri LTD Şti. bugün başta Demir, Çelik, Vinç, Nakliye ve İnşaat olmak üzere birçok sektörde faaliyet gösteren yüzlerce müşterisine hizmet vermektedir.

Doğan Kardeşler Metal Vinç İnşaat nakliye ve tarım ürünleri LTD Şti, sürekli artan müşterilerinin bütün ihtiyaçlarına cevap verebilmek için bir yandan ürün çeşit ve kalitesini arttırırken diğer yandan daha uygun fiyat ve daha hızlı servis anlayışıyla da hizmet kalitesini en üst seviyeye çıkarmak için aralıksız çalışmaktadır.

"Her zaman kaliteli hizmet" anlayışıyla çalışmalarına devam eden Doğan Kardeşler Metal Vinç İnşaat nakliye ve tarım ürünleri LTD Şti, alanlarında uzman, genç ve deneyimli kadrosunun enerjisi ile gelişen teknoloji, kalite ve müşterinden aldığı güç ve güveni birleştirerek demir-çelik sektöründe daha büyük hedeflere doğru emin adımlarla ilerlemektedir.